Měníme obyčejné kanceláře na místa plná života

Kdekoli nás potřebujete

Jako skupina Royal Ahrend patříme k pěti největším výrobcům kancelářského nábytku v Evropě. Díky našim zahraničním pobočkám nabízíme klientům spolehlivé zázemí a servis na pěti kontinentech. Vyrábíme celkem na šesti místech na světě a s našimi realizovanými zakázkami se setkáte už ve více než stovce zemí. 

Techo je Ahrend

Od 1. ledna 2021 převzala společnost Techo jméno svého vlastníka a dále pokračuje pod společnou značkou Ahrend jako plnohodnotný člen skupiny Royal Ahrend.

5
kontinentů
25
zastoupení
6
výrobních závodů
1,700
zaměstnanců

Komplexní řešení pro všechny typy komerčních interiérů

Pomáháme našim klientům proměnit jejich pracovní prostředí na místa plná inspirace a produktivní spolupráce, kde se dobře cítí zaměstnanci i klienti.  

Naše služby

Inspirativní pracovní prostředí budoucnosti

Podle současných předpokladů nebudeme v blízké budoucnosti trávit většinu času na jediném místě, proto dnes pracujeme s myšlenkou tzv. Hybrid Working Community, v níž sami zaměstnanci ovlivňují organizaci a způsob práce.

Seznamte se s naší vizí

Spojení tří značek

Společnost Royal Ahrend navrhuje nábytek a poskytuje služby na míru pro komerční interiéry všech druhů s portfoliem tří nábytkových značek - Ahrend, Gispen a Techo. Každá z nich je lídrem na svém trhu a některé z nich se mohou pochlubit více než stoletou tradicí.

Ukázat produkty

Tradice od roku 1896

I když roku 2021 píšeme společnou historii pod jedním jménem, prolíná se v ní několik samostatných příběhů.

Nejstarší kapitola je spojena s podnikatelským duchem mladého Jacoba Ahrenda a začíná již v roce 1896 v nizozemském hlavním městě. 

Náš příběh

Náš přístup k designu je jednoduchý: Méně je vždy více 

V naší bohaté historii najdete celou řadu významných osobností a inovací, které formovaly a posouvaly naši vizi a přispívaly ke kultivaci designového jazyka našich produktů a kvalitě našich služeb. Už takřka 130 let stavíme na nadčasových hodnotách nizozemského designu a snažíme se je poctivě přizpůsobovat současným potřebám.

Design je tradice, nikoli trend

Ocenění za design

Qabin

Akustický box Qabin aktivně reaguje na novou realitu hybridního pracovního prostředí, zejména na zvýšenou poptávku po videokonferencích. Efektivně umožňuje každému uzavřít se na online schůzku, aniž by byl rušen nebo rušil ostatní.

In-house design: Marck Haans

Prohlédnout v katalogu

Židle Well

Well zaujme harmonickým designem, který se hodí pro použití ve všech kancelářských prostorách. Design je reprezentativní a modulární konstrukce umožňuje individuální konfiguraci a pohodlné sezení i během dlouhých jednání.

Design: Kees de Boer

Prohlédnout v katalogu

Silence call

Silence CALL je součástí nové generace řešení “space in space,” která vrací ticho do současných pracovních prostor. Kromě vysokých akustických kvalit, boduje Silence CALL i díky ergonomii a automatickému řízení vnitřního prostředí.

In-house design

Prohlédnout v katalogu

Umění je součástí naší DNA

Ahrend (dříve TECHO) a výtvarné umění k sobě patří už tři desetiletí. Od první chvíle, kdy jsme se rozhodli věnovat navrhování a výrobě nábytku pro komerční interiéry, podporujeme projekty ze světa volného umění, které jsou nám blízké. Vždy jsme se snažili při různých příležitostech propojovat naši činnost se světem umění a čerpat z něj cennou inspiraci a další energii pro naši práci. 

Ahrend a umění

První důkazy propojení Ahrend s výtvarným uměním nemůžete minout již při vstupu do našeho showroomu. Když vstoupíte dovnitř, ocitnete se ve světě bez hranic, kde se prolínají kanceláře, jednací místnosti a umělecká galerie v jednom celku.

27 let Techo Art Collection

Inspirace, umění i energie pro další práci. Tím vším je pro nás projekt Techo Art Collection, který k naší firmě patří již 27 let. Za tu dobu jsme podpořili ty nejvýznamnější české a slovenské umělce, díky nim také vznikla unikátní sbírka grafických listů a triček. 

Schody Evy Jiřičné

Jako výraz úcty a také poděkování za dlouholetou spolupráci, jsme společně s týmem firmy Artefakt zrekonstruovali monumentální schodiště ze skla a nerezové oceli, původně umístěné v pařížské pobočce sítě obchodů Joan & David. 

Vyrábíme zodpovědně

Výrobní závod Ahrend v Praze patří k nejmodernějším továrnám na výrobu nábytku ve střední a východní Evropě. Od devadesátých let jsme výrobu postupně rozšiřovali, zvyšovali její výkon, efektivitu a zaváděli nové technologie. V roce 2023 jsme instalovali zcela nové strojové vybavení od německé firmy Homag, které nám pomáhá lépe plnit naše ambiciózní environmentální cíle.

Prohlédnout výrobu

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001

ČSN EN ISO 14001

ČSN EN ISO 45001

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět