Lidé a kariéra

Za našimi úspěchy stojí spokojení zaměstnanci

Dobře víme, že úspěšné projekty vyžadují lidi různých profesí, talentů a životních zkušeností. A jsme rádi, že takové lidi u nás máme. Uvědomujeme si, že jejich spokojenost se nakonec projeví na výsledcích práce pro naše klienty. Proto se pro ně snažíme vytvářet takové podmínky, aby se v práci cítili dobře a mohli naplno uplatnit svůj talent a dovednosti.

Uplatnění pro každého

Rozmanitost týmu a péče o blaho jeho členů pro nás nejsou jen prázdnými pojmy. Dlouhodobě investujeme do zlepšování pracovních podmínek a podporujeme rovné příležitosti, protože si uvědomujeme jejich důležitost. Víme, že kvalitu pracovního prostředí neovlivňuje jen ergonomie, nebo technologické vybavení.

Tradiční účast na Jizerské 50

Naši závodníci zanechali již poněkolikáté stopu na Jizerské 50. Již 56. ročník legendárního běžkařského klání si nenechal ujít ani náš generální ředitel.

Sázíme stromy

Protože nám záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme, snažíme se dlouhodobě přispívat k jeho zlepšování. Třeba výsadbou nových stromů.

Obchodní tým na přechodu hor

Náš tým absolvoval hřebenovku po části Jizerských hor od Bedřichova po Smědavu a v Krkonoších, z Harrachova po hřebeni až na Luční boudu. 

Staňte se jedním z nás

Jako součást skupiny Royal Ahrend realizujeme celosvětově již více než třicet let komerční interiéry nejvyšší kvality a patříme k pěti největším výrobcům kancelářského nábytku v Evropě. 

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy s mezinárodní působností, ve které mají dostatek prostoru pro svůj profesní a individuální růst. Vedle rozmanitých pracovních příležitostí poskytujeme širokou nabídku benefitů od možnosti vzdělávání, multisportky, přes teambuildingy až po společné sportovní vyžití.

Stojíme o každého, kdo má chuť s námi vytvářet inspirativní pracovní prostředí budoucnosti. Ozvěte se nám, těšíme se na vás.

Veronika Indrová

HR manager
job@ahrend.cz

Volná místa

Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět