Kariéra

Jako součást skupiny Royal Ahrend patříme k pěti největším výrobcům kancelářského nábytku v Evropě a více než 30 let vytváříme neotřelé prostory pro klienty po celém světě. Naše produkty najdete v Tančícím domě, Buckinghamském paláci a u našeho stolu seděl i agent 007 v bondovce Spectre. Staráme se o spokojenost a zdraví klientů. Well-being každého jejich zaměstnance je pro nás na prvním místě.

Jsme tým složený z různých profesí od řemeslných po inženýry, obchodníky a finančníky. Vzájemně sdílíme své zkušenosti a využíváme talenty každého z nás. Naše firma vznikla jako projekt mladých nadšenců, kteří chtěli objevovat nové cesty a vybudovat prosperující společnost. Nabízíme zázemí založené na dlouholeté tradici s mezinárodním přesahem a potenciálem profesního i individuálního růstu. Firemní DNA přenášíme i do našich projektů.

Máme bohatou a jedinečnou historii a zaměstnancům nabízíme spoustu příležitostí a výzev k rozvoji. Staňte se součástí mladého kolektivu moderní firmy a rozvíjejte společně s námi renomé českého designu a řemesla. A vedle práce využíváme i program benefitů od možnosti vzdělávání, multisportky, přes teambuildingy až po společné sportovní vyžití.

Pojďte s námi tvořit inspirativní pracovní prostředí budoucnosti!

Volná místa

Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice
Detail pozice

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět