Inspiration Centre

Pracovní prostředí budoucnosti můžete navštívit už dnes

Naše pražské sídlo jsme proměnili ve velkorysý prostor plný inspirace, kde se můžete seznámit s naší představou pracovního prostředí budoucnosti. Na jednom místě najdete živý kancelářský prostor plný umění, přírody a současného designu, který se otevírá všem zvědavým návštěvníkům.

Jak se zrodil náš nový showroom?

Ingrid Groeneweg stojí za designem našeho nového showroomu v pražské Hostivaři a popsala nám, co ji při práci v Praze nejvíce inspirovalo.

Vítejte v Ahrendu!

Ve vstupní lobby vás na recepci uvítáme čerstvou kávou a usadíme do jednoho z mnoha pohodlných sezení. Vaše čekání na schůzku vám zpříjemní všudypřítomná umělecká díla nebo velkoplošná projekce. 

Inspirace pro vaše nové projekty

Uvažujete o nových kancelářských prostorech? Rádi vám předvedeme nové produkty, barevná řešení, vzorky dekorů, potahů, nábytku z našeho portfolia značek. Zajímá vás, jak vypadá náš moderní výrobní závod? Rádi vás provedeme.

Týmová práce

Showroom slouží částečně jako naše kanceláře. Při vaší návštěvě tak možná narazíte na poradu některého z našich projektových týmů v jednom z oddělených prostorů určených pro skupinovou práci.

Užijte si ticho

Akustické boxy mají dnes již nezastupitelnou roli v open space kancelářích, kde poskytují pohodlný prostor pro soustředěnou práci, nerušený telefonní hovor, online schůzku nebo poradu malého týmu. To vše bez kompromisu v pohodlí a kvalitě vnitřního prostředí.

 

Mock Up Area

Máte již návrhy interiéru a potřebujete se ujistit, že vám zvolené řešení bude opravdu vyhovovat? Chcete doladit poslední detaily s architekty nebo odborníky? Umožníme vám vyzkoušet naživo různé varianty koberců, příček, světel a dalších doplňků. Vše uvidíte na vlastní oči, vše můžete dle potřeby měnit a upravovat na vzorovém pracovišti.

Projděte se historií

Víte, kdo je autorem ikonické židle Revolt nebo co se skrývá za zkratkou Mehes? Zajímá vás, jak naše přes 130 let sbírané zkušenosti dokážeme využít právě ve vašem projektu? Rádi vás provedeme naší historií a představíme ikonické produkty. Třeba některý z nich inspiruje vaše úvahy o nových kancelářích.

Můžeme vás pozvat na kávu?

Rádi vás v našem showroomu uvítáme i osobně. Než se k nám vydáte, domluvte si prosím schůzku s naším obchodníkem, abychom se vám během vaší návštěvy mohli maximálně věnovat.

Kontaktujte nás

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět