Verizon

Prostor pro inovace

Verizon je původem americká technologická společnost založená v roce 2000 s miliony zákazníků po celém světe. Název je odvozen od latinského slova veritas (v překladu jistota a spolehlivost) a horizont (ve významu vizionářských myšlenek). Vedle telekomunikačních služeb pro domácnosti poskytuje společnost Verizon strategické poradenství a další klíčové komunikační služby středním a velkým zákazníkům, včetně nadnárodních korporací a státního sektoru. 

2,936m2
celková plocha
14dní
TECHO realizace
300
pracovních míst

Další kapitola společného příběhu

Verizon je naším klíčovým klientem a touto realizací jsme navázali na úspěšné projekty v Madridu, Miláně, Paříži a Tel Avivu, které realizoval Ahrend jako naše mateřská společnost. 

Ostravské kanceláře se nacházejí v posledním patře objektu Nová Karolina park v zajímavé budově v těsné blízkosti dolu Hlubina plného industriálních skvostů. Prostor kanceláří se rozkládá v posledním podlaží a své místo zde mají jak relaxační zóny, konferenční místnosti i jídelna. 

Navrženo pro týmovou práci

Jedním z hlavních pilířů firemní kultury ve Verizonu je spolupráce. Společnost podporuje různorodé složení týmů a osobní růst svých lidí jak sama říká, nikoli proto že je to správné, ale protože je to chytré také z podnikatelského hlediska.

Dokonale fungující týmy jí umožňují obsloužit její zákazníky lépe a rychleji. A různorodost a důraz na spokojenost zaměstnanců je vidět i v ostravských kancelářích. Ve společných prostorách - konferenčních místnostech, jídelně a relax zónách zaujme na první pohled pestrá skladba nábytku - zejména židle od různých designérů - a některé netradiční prvky, jako např. perské koberce. Pracovní místa jsou vybavena tím nejlepším z pohledu ergonomie. 

Největší část naší dodávky tvořily elektricky výškově stavitelné stoly, jež jsou skvělým řešením pro dynamický kolektiv. Umožňují práci v sedě i ve stoje a stávají se nepostradatelnou součástí moderních kanceláří. 

Pohled pod pokličku. Co jsme použili?

Ing. arch. Karel Loupal
Project manager CBRE

Naší snahou pro kanceláře Verizon bylo vytvořili do detailu promyšlený koncept, který uživatelům poskytuje atraktivní, příjemné i funkční pracovní prostředí. Kanceláře jsou navrženy prakticky za použití kvalitních materiálů. V interiérech se snoubí barevné a hravé elementy ve společných prostorech a střídmější barevné tóny v pracovních zónách. Celým prostorem prostupuje dřevo, které zútulňuje celý prostor a působí vizuálně efektně. Dominantou je též recepce, kde je vysazena popínavá rostlina , která do budoucna nad celým prostorem vytvoří živý zelený strop.

MgA. Milan Začal
Senior Sales Director TECHO

Projekt jsme dotáhli do posledního šroubku. Čím více se projektu od začátku všichni věnujeme, tím lepšího výsledku nakonec dosáhneme. Jsem moc rád, že se potkal tak náročný klient, project management ze strany CBRE i náš tým. Projekt jsme několikrát vzorovali, diskutovali o něm a nakonec úspěšně dodali. Nezbývá tedy nežli poděkovat celému týmu, klientovi, CBRE a v neposlední řadě i našim kolegům z Ahrendu, kteří nám velmi pomohli svými zkušenosti z předešlých realizací.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět