VEEAM

Budoucnost je klíčová

Společnost Veeam byla založena v roce 2006 a je lídrem v inteligentní správě dat pro velké podniky s mimořádnou dostupností. Dnes má na celém světě více než 330K zákazníků, 59K distribučních partnerů a pobočky ve více než 30 zemích. Jednou z nich jsou nové kanceláře společnosti v Holešovicích, které jsme jim pomáhali vybavovat.

Jde to i bez openspace 

Nové kanceláře jsou umístěny na třech patrech moderní budovy a marně byste zde hledali klasický openspace. Prostor je rozdělen na menší uzavřené kanceláře vždy pro několik zaměstnanců v čistém technickém stylu, který kopíruje architekturu celé budovy. 

Kanceláře jsou doplněné dostatkem plně vybavených zasedacích místností různých velikostí. Atypická recepce je navržena ve tvaru diamatu, který se propisuje i do mechové stěny, světel a květináče. Zajišťovali jsme také veškeré polepy a zajímavý informační systém, který Vás kancelářemi bezpečně provede. Zaměstnanci mohou nabírat síly během náročných pracovních dnů ve velkorysé kuchyni s dostatkem denního světla, krásným výhledem, pohodlným sezením a s místem pro sportovního využití.

Mistři ping pongu

Zaměstnanci ve volných chvílích vášnivě trénují ping pong, a tak najdete na každém patře menší nebo větší tréninkovou místnost. Kuchyňky pak zdobí množství získaných trofejí z různých zápasů. Krom ping pongových stolů najdete samozřejmě i čím dál oblíbenější fotbálek a kulečník. 

Ideální zasedačka

V kancelářích nechybí dostatek uzavřených zasedacích místností, které umožňují víceúčelové využití pro meetingy, prezentace, školení, týmové projekty, ad. I vzhledem k technologickému zaměření firmy mají dokonalou IT konektivitu a videokonference, které mohou sloužit pro spojení například se zahraničními pobočkami.

V jednoduchosti je krása

Ačkoli náš stůl Arkus C není žádným nováčkem v našem portfoliu, jeho důmyslný a čistý design je stále velmi aktuální. Pokud zvolíte jednoduché barvy jako v tomto případě, nemůžete šlápnout vedle. Doplněný o kancelářskou židli Sidiz vytvoří ideální pracovní místo v technickém stylu. 

Jan Procházka
Sales manager TECHO

Veeam, spokojený klient, spokojený dodavatel. Realizace zakázky v duchu win-win. Po celou dobu přípravy a vlastní realizace panovala dobrá nálada a to se odrazilo ve výsledku. Interiér je čistý, přehledný, funkční a plně odpovídá představám klienta. Věříme, že naše spolupráce touto realizací nekončí a že budeme s postupnou expanzí společnosti Veeam nejen na českém trhu, ale i v zahraničí společně realizovat další úspěšné projekty.

Zasedačka roku 2018

Zasedačka roku má ambici představit to nejlepší, co v oblasti kanceláří u nás vzniká. Do loňského ročníku se přihlásilo rekordních 101 účastníků a do finále odborná porota vybrala 44 firem. Jsme hrdí, že nové kanceláře firmy VEEAM byli mezi těmito finalisty.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět