SYNGENTA

Za pět týdnů bez vad a nedodělků

Syngenta je nadnárodní společnost, která svým svým zákazníkům nabízí komplexní řešení jejich problémů s pleveli, houbovými chorobami a škůdci. Do její pražské pobočky na Nových Butovicích s krásným výhledem na město jsme dodávali interiérové vybavení.

Kancelářím dominují světlé tóny s propracovanými detaily. V rohu kanceláří s nejhezčím výhledem je umístěna relaxační zóna laděná do zelena s kuchyňkou a menší knihovnou, jež opticky odděluje prostor od zbytku kanceláří. Všechny atypické prvky na míru jsme stihli vyrobit v rekordním čase bez jediné vady.

FORUM

Jako designovou dominantu několika místností nových kanceláří jsme použili nový dřevěný stůl z našeho portfolia.

Bočnice je zhotovena z masivního jasanového dřeva se zapuštěnými ocelovými konstrukčními prvky. Stolové desky jsou v základním provedení vyrobeny z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 25 mm s 2mm plastovou hranou. Laminát PerfectSense Topmatt je charakteristický svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání a je ideální pro horizontální plochy, které jsou vystaveny vysokému namáhání. Zapomeňte na ulepený povrch a špinavé skvrny. Mimořádně matný povrch je na dotek sametově teplý a vyznačuje se také velmi dobrou odolností proti otiskům prstů.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět