Sodexo Pass

Děláte dost pro spokojenost svých zaměstnanců?

Staráte se o to, abyste měli šťastné a loajální zaměstnance? Pak možná využíváte některou ze služeb firmy Sodexo. Benefity ve formě příspěvků na stravování, volný čas nebo dovolenou jsou jedním z oblíbených způsobů motivace a zlepšení kvality každodenního života zaměstnanců všude na světě.

Nejen v Sodexo ale vědí, že jedním z největších benefitů, které dnes může firma svým lidem dopřát je kvalitní pracovní prostředí a nové smíchovské kanceláře české pobočky francouzské firmy mohou jít mnohým příkladem.

Vyměnit interiér, nebo se stěhovat do nového?

Odpověď na tuto otázku musí po čase hledat každá firma. A odpovědět si musí vždy sama, univerzální odpověď bohužel neexistuje. Ve hře je jak individuální ekonomická situace, tak třeba i ochota zaměstnanců dojíždět na novou adresu. V případě Sodexo vyhrála první varianta, a to především díky umístění kanceláří v samotném centru Prahy. 

Od roku 2007, kdy se Sodexo na Smíchov nastěhovalo, narostl ve firmě významně počet lidí a také se zvýšily jejich požadavky na kvalitu pracovního prostředí. Kancelářím v Paláci Křižík nedaleko Anděla proto dali architekti zcela novou podobu. Změnili dispozice, aby se dovnitř dostalo více denního světla a vešlo se více zaměstnanců. Firma zabírá v administrativní budově celkem čtyři patra, každé má nyní specifickou funkci a individuálně řešené uspořádání a akustiku. 

Příprava se vždy vyplatí

Je vždy velká výhoda, když má klient dopředu dobře zmapované všechny procesy a toky lidí i informací po kancelářích. Správně pochopené potřeby zaměstnanců jsou základem pro kvalitní a velmi detailní zadání projektu. A jsou klienti, podobně jako tomu bylo zde, kteří s vámi procházejí celým projektem a podílejí se na jeho úspěšném průběhu, konzultují uspořádání prostoru a pomáhají s výběrem barev a materiálů. 

Výsledkem je vzdušný prostor, kterému dominují jemné barvy v teplých odstínech doplněné výraznými dřevěnými povrchy a mnoha nadstandardními akustickými prvky, které přispívají k příjemnější atmosféře nového pracoviště.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět