Schindler

Po letech na nové adrese

Sídlo společnosti Schindler CZ, a. s. se po několika letech přesunulo na novou adresu na Walterově náměstí v Praze 5.  O stěhování rozhodla nakonec nejen bohatá historie místa - bývalé továrny Walter Motors, ale i jeho nová atraktivní podoba, skvělá dopravní dostupnost, vynikající zázemí, i fakt, že je společnost Schindler hlavním dodavatelem výtahů ve všech administrativních budovách projektu Waltrovka.

Třetí patro moderní budovy Mechanica 2 s celkovou plochou 1 492 m2 se stalo novým zázemím nejen pro zaměstnance, ale své místo zde nalezl i zcela nový showroom značky nebo moderní prostory pro setkávání s obchodními partnery a zákazníky.

S novou energií

Nejen zaměstnanci již cítili, že kanceláře, ve kterých firma strávila několik let před stěhováním, zastaraly. Všichni proto uvítali změny, které podle jejich vlastních slov, zcela proměnily náladu na pracovišti. Jedním z nich jsou funkční a ergonomicky vylepšená pracovní místa nebo nová relaxační zóna pro neformální setkání s kolegy a odhlučněné telefonní budky v open-space prostorách.

126
pracovních míst
1,492m2
celková plocha
12
atypických interiérových prvků
16dní
délka realizace interiéru

Flexibilita

Stěhování nových kaceláří je vždy náročné. A s velikostí firmy se problémy jen násobí. My jsme velkých akcí zažili již hodně a víme, na co se připravit. Našim klientům jsme připraveni pomoct s náročným projektem od začátku do konce a nebojíme se splnit ani jejich mnohdy náročné indivduální požadavky. 

  • Pro Schindler jsme nechali na míru vyrobit odlišnou barevnou variantu vybraných kancelářských židlí, aby odpovídala jejich korporátním barvám.
  • Postavili jsme vzorové pracoviště a společně s celkem 15 zástupci firmy jsme detailně ladili jeho ideální podobu.
Milan Začal
Senor Sales Manager

Velké firmy nemění své kanceláře často. Kolem každé takové události je vždy hodně otázek a obav. My se klientům s našimi zkušenostmi snažíme být hlavně spolehlivým parťákem, na kterého se můžou kdykoli během celého náročného procesu obrátit, a který je nenechá ve štychu.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět