Nové zelené kanceláře v Praze

Nedávno jsme dokončili zajímavé kanceláře, které jsme realizovali spolu se společností Tétris. Navržený moderní a svěží interiér podporuje spolupráci v týmech a dostatek odpočinkových zón zase umožňuje zvýšit výkonost zaměstnanců. 

Doslova na každém kroku ucítíte propojení s přírodou a snahu využít co možná nejvíce udržitelných materiálů. Kuchyňka je plná židliček z masivního dřeva a kdyby vám připomínaly houpačky z relaxační zóny, tak máte skvělé oko. Ty jsme totiž nechali vyrábět na míru dle návrhu architekta a vycházejí z krásné židličky Merano, která je v kuchyňkách použita. V zasedačkách zase najdete naše nové stoly Root s masivním dřevěným podnožím, které ke zbytku interiéru výborně ladí. Pokud by Vám připadala jednobarevná pracovní deska nudná, nechte se inspirovat "fotbalovou" zasedačkou. Tam jsme na stolovou desku z LTD nalepili speciální folii a ze stolu je rázem fotbalové hřiště.

50
pracovních míst
7dní
realizace
2
patra

Standardní pracovní místa jsou z pohledu ergonomie skvěle vybavena. Elektricky výškově stavitelné stoly Alfa Up umožňuji práci jak v sedě, tak i ve stoje a jsou ve firmách čím dál populárnější. Jsou doplněny naší nejoblíbenější židlí Sidiz, která je nestárnoucí klasickou. Dodali jsme dle návrhu architekta také většinu atypického mobiliáře v dřevěném dekoru, který kancelářím přidává na jedinečnosti.

A co pro nás byla největší výzva? Abychom do posledního detailu splnili přání architekta a společně vytvořili různorodé a příjemné prostředí k práci, využili jsme krom našich vlastních výrobků také množství našich subdodavatelů, které jsme po celou dobu kontrolovali. Následně jsme celou realizaci zorganizovali tak, aby se vše sešlo na místě ve správnou chvíli a v prvotřídní kvalitě nainstalovalo. 

POUŽIJ TO ZNOVU!

Vsadili byste si na to, že tyto stolky jsou designové kousky? Ano? Pak pro vás nemáme dobrou zprávu, protože byste sázku prohráli. Přání architekta bylo vytvořit udržitelné kanceláře, takže tyhle stolky jsou staré cívky na kabely, které se pouze ošetřily. Je to krásný příklad jak najít novou budoucnost a funkci již nepotřebné a staré věci. 

Gispen a re-use

Naše sesterská nizozemská firma Gispen se na recyklaci starého nábytku zaměřuje a má celý program cirkulárního interiérového designu. 

Zajímá vás co jsme do tohoto projektu použili?

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět