Innovation Centre

Budovu ve tvaru krystalu nemůžete při cestě po Pražském okruhu zejména v noci  přehlédnout. Netradiční architektonické řešení objektu soukromého business centra symbolicky naznačuje, co se odehrává uvnitř. V prostorách centra totiž své místo nacházejí start-upy, malé i střední podniky, které v inspirativním prostředí hledají nové kontakty, příležitosti a podnikatelské nápady.

Interiéry připravené na cokoli

Za nepravidelnou krystalickou strukturou vnějšího pláště najdete dvě patra kanceláří s možností flexibilního uspořádání o celkové ploše 3 000 m2. Podle potřeb jednotlivých týmů lze interiér jakkoli uzpůsobit uzpůsobené vyplnit potřeby rozličných klientů. Všichni nájemci můžou navíc využít společenskou místnost v přízemí pro pořádání seminářů a workshopů.

Barevný kód

Innovation Centrum tvoří čtyři budovy. Jednotlivá křídla jsou barevně odlišena a vytváří tak základní barevný kód budovy, který se prolíná exteriérem i interiérem. Barevně odlišené jsou i části nábytku, proto jsme od začátku těsně spolupracovali s architektem a ladili barevné řešení jednotlivých částí. 

Do detailů promyšlenou představu se nám podařilo naplnit zejména díky modulární architektuře našeho stolu Forever, který nám umožňuje změnit některé jeho části při zachování stále přijatelné ceny. Protože jsem byli schopni až z 90 % nabídnout náš typový nábytek s drobnými modifikacemi, vyhověli jsme nejen představě klienta o ceně, ale vše bylo hotovo v požadovaném termínu.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět