Dr. Max

V barvách zdraví

Nedávno dokončené kanceláře se nacházejí v samotném centru Prahy s výhledem na Masarykovo nádraží. Na skoro 3000m2 převážně openspace kanceláří nově sedí okolo dvě stě zaměstnanců. Za kompletním návrhem interiéru stojí arch. ateliér Červený klobouk, který se nechal inspirovat firemními barvami s velkým důrazem na pohodlí zaměstnanců a s dostatkem zasedacích místností.  

Prostor je dokonale minimalistický a funkční. Základní odstíny bílé a šedé jsou doplněny výraznou zelenou a nepřehlédnutelnou ostrou červenou. Nejen pro optické oddělení prostoru slouží závěsné akustické panely zajímavých tvarů, které vám pomohou s akustikou otevřených kanceláří a zároveň naruší často nekonečné řady stolů.

3,600m2
celková plocha
250
pracovních míst
14dní
TECHO realizace

To nejlepší z Ahrend portfolia

Pokud hledáte nadčasové, subtilní a velmi elegantní vybavení do klíčové manažerské kanceláře, je řada Ahrend Mehes naprosto ideální. 

Kolik budeme mít dnes schůzek?

Skvěle vybavená zasedací místnost s pohodlným sezením je základ pro jakékoli jednání. Nová řada konferenčních židlí Ahrend WELL je pro zasedací místnosti výborná volba. Umožňuje vám zvolit z několika variant podnoží i sedáků a má velmi čistý a nadčasový design.

Zamknu a jdu

S postupnou digitalizací ubývají v kancelářích úložné prostory a mění se i způsob práce. Pro uložení osobních věcí zaměstnanců výborně poslouží lockery. Boxy rozmanitých velikostí s několika možnostmi uzamykání, většinou vyrábíme přímo na míru.

Akustika není nuda

Akustické materiály nemusí mít jen jednoduché tvary. Tyto závěsné panely sice fungují především jako originální oddělení prostoru, ale zároveň také přispívají k tlumení hluku v otevřeném prostoru. 

Slyšíte to? Ne? Pak je vše v pořádku.

Už po mnoho let zůstávají trendem openspace kanceláře, ačkoli doznaly značných změn oproti původním stroze umístěným pracovním stolům v řadách. I přes jejich obrovskou oblibu, mají i několik negativních stránek. Jedna z největších je hluk rozléhající se v otevřeném prostoru. Není výjimkou, že slyšíte rozhovor kolegů přes půl kanceláře, špatně se vám soustředí a najít klidné místo na telefonování je každodenní výzva. Není se čemu divit, že slovo akustika se tedy v kancelářském prostředí stalo moderním zaklínadlem. A tak krom mnoha variant závěsných panelů pomáhajících s utlumením tříštícího se zvuku, dostali svůj prostor i tkzv. phone boxy, které poskytují tiché a klidné mikrokosmy uprostřed otevřených kanceláří. Jsou výborně zvukově izolovány a mají vlastní ventilaci. Jednoduché varianty pro 1 osobu postupně doplňují i mnohem větší budky, do kterých se nemusíte bát umístit třeba celou zasedačku.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět