Nový prémiový showroom CUPRA City Garage v Paříži

2023

CUPRA, mladá štika mezi automobilkami 


Španělská značka sportovních vozů CUPRA otevřela v Paříži svůj osmý prémiový showroom CUPRA City Garage. Najdeme ho na věhlasném bulváru Madeleine a je vůbec prvním prémiovým showroomem této značky ve Francii. Společnost Ahrend byla dodavatelem originálního interiérového zařízení, které dokonale odráží jedinečný styl značky CUPRA.

Úspěšná automobilová značka CUPRA patří do divize Seat a na trh byla uvedena poměrně nedávno, v roce 2018. V loňském roce byla nejrychleji rostoucí značkou koncernu Volkswagen a má ambice stát se globální značkou. 

Prémiové showroomy na dobré adrese

Prémiové showroomy CUPRA City Garage se nacházejí v prestižních lokalitách v centrech měst. Také nedávno otevřený dvoupodlažní pařížský showroom najdete na bulváru Madeleine, který patří mezi takzvané „velké bulváry“ a symboly hlavního města. Ty se stavěly na místech původních městských hradeb a rámují historické centrum města.

Dokonalé spojení originálního designu a sladkého pokušení

Pro showroomy CUPRA City Garage je charakteristický unikátní design a prostor, který nabízí zákazníkům nekonvenční a jedinečné zážitky. Otevření prémiového showroomu v Paříži se neslo ve znamení spolupráce s Jeffreyem Cagnesem, který je považovaný za jednoho z nejlepších cukrářů ve Francii a v pařížském showroomu má trvale instalovanou cukrárnu.

Instalace interiérových prvků v původní zástavbě byla výzvou

Společnost Ahrend zajistila pro pařížský showroom CUPRA interiérové vybavení, které bylo převážně vyráběno na míru, vše v designu značky, které vévodí měděná. Název značky CUPRA je totiž složeninou vytvořenou z „Cup Racing“ a současně odkazuje na „Cuprum“, tedy měď. Celý interiér byl vyroben z kvalitních materiálů a splňoval i vysoké nároky na požární odolnost.

Výzvou při výrobě nábytku bylo sladění ideálních představ designerů s nepravidelnostmi historické budovy.

Dominantou prostoru je také skleněná zástěna zbarvená do mědi, přes kterou jsou promítány projekce CUPRA. Celý prostor působí futuristicky a odráží dynamiku značky.

 

Slavnostní otevření showroomu

Showroom CUPRA City Garage v Paříži byl slavnostně otevřený v listopadu 2023 a sklidil velký úspěch u návštěvníků. Hosté si mohli prohlédnout první elektrické SUV CUPRA Tavascan, jehož eleganci dynamicky a futuristicky působící interiér ještě více podtrhl.

Pařížský prémiový showroom CUPRA je skvělým příkladem propojení funkčního autosalonu s poutavým a inspirativním prostorem, který odráží hodnotu značky. 

Ojedinělá realizace v rekordním čase

Realizace interiérového řešení pro CUPRA City Garage v Paříži byla významným úspěchem. Jednalo se o první realizaci pro značku CUPRA a společnost Ahrend ukázala, že je schopna přizpůsobit se specifickým potřebám zákazníka a instalovat špičkový nábytek pro prémiový showroom v mimořádně krátké lhůtě čtyř týdnů.

Eva Čapková
Obchodně-technický manažer Ahrend

„Společnost Ahrend se na vytvoření tohoto krásného prostoru mohla podílet díky důvěře pana Damiena Aliase, Network Real Estate Managera z Volkswagen Group France, pana Václava Formana, CUPRA Dealer Network Development ze SEAT, S.A. a paní Mariny Balbás Martínez, Digital Retail Customer Experience Manager ze SEAT, S.A. Na straně Ahrendu k úspěchu projektu přispěl zejména projektový manažer Petr Páral, jehož zásluhou se podařilo překonat všechny nástrahy, které složité technické řešení představovalo.“

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět