Clubco

Na vzniku nejmodernějšího brněnského coworkingového centra Clubco jsme se podíleli s architektonickým studiem Acht. Tušili jsme, že spojení společných zkušeností a vizí dá vzniknout opravdu technologicky-designovému a funkčnímu skvostu. Výsledkem se stal moderní, technologicky nabitý prostor pro všechny, kteří chtějí vybočit z nudného stereotypu omšelých kanceláří a zkusit místo, kde je radost pracovat.
 

138
PRACOVNÍCH MÍST
2,000m2
KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Realizace projektu

Clubco se nachází v samotném srdci centra Brna, v areálu administrativního komplexu Vlněna. Na 2000 m2 naleznou freelanceři, start-upy, malé i střední firmy skutečně vše, co k práci potřebují. Mají k dispozici 19 kanceláří, několik zasedacích místností s kapacitou až 26 lidí, samoobslužnou kuchyňku a nechybí ani bar s kvalitní kávou. Každá místnost disponuje high-tech vybavením a samozřejmě rychlým, stabilním internetem.

Business park Vlněna určitě není betonovým skleníkem, kde se člověk nemůže nadechnout. V samotném business parku je k dispozici basketbalové hřiště a v celém areálu dohromady 170 stromů a spousta další zeleně. Kdo by snad pocítil během práce nutnost odpočinku, může relaxovat přímo v areálu na venkovních posezeních, jít si zahrát košíkovou, anebo se jen kochat výhledem z terasy v 2. patře.

Kromě kompletní dodávky interiéru na míru jsme do coworkingového centra dodávali i mnoho standardního kancelářského nábytku (stoly, židle, mobilní kontejnery, skříně ad.) a vytvořili jsme tak kapacitu zhruba 138 pracovních míst.

Opravdu nepostradatelným prvkem je zde přístup přes mobilní aplikaci. Skrze ní se dají vyřešit i všechny platby, kontaktovat další členy nebo si rezervovat jakoukoliv zasedací místnost. 
 

Lukáš Roh
Sales manager Ahrend

Tento projekt byl pro nás velkou inspirací a zároveň nemalou výzvou. Naše velké díky patří klientovi, který si pro tuto realizaci vybral naši firmu. Nelze opomenout autory celého konceptu, architektonické Studio Acht, se kterými jsme intenzivně konzultovali výrobní dokumentaci a následně samotnou výrobu jednotlivých prvků. A v neposlední řadě díky celému našemu týmu, který se projektu věnoval. Přejeme kancelářím mnoho spokojených uživatelů.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět