CBRE

Nenápadné detaily, které oceníte každý den

Společnost CBRE Group, světový lídr v oblasti realitních služeb a investic, má své hlavní sídlo v kalifornském Los Angeles. Jejich poboček je více než 450 zemích po celém světě. V České republice spravuje téměř dvě stovky nemovitostí o rozloze více než 1,2 mil. m2 a zaměstnává kolem čtyř set zaměstnanců.

Spolupracujeme již několik let na nových kancelářských prostorech pro mnoho jejich  významných klientů a za tu dobu jsme měli možnost se vzájemně dobře poznat. Víme, jak vysoké nároky uplatňují při výběru dodavatelů, proto si velmi vážíme jejich rozhodnutí vybrat si TECHO jako jediného partnera pro redesign vlastních pražských kanceláří.

To nejlepší z ergonomie, designu a akustiky

Požadavky na zařízení nového pracovního prostředí byly možná překvapivě jednoduché. Esteticky dokonalý, do detailů promyšlený interiér, který bude splňovat nejvyšší nároky na ergonomii pracovního místa. Při plnění podobných přání máme výhodu, že se můžeme spolehnout na produktové portfolio našich stálých dodavatelů a zkombinovat to nejlepší pro daný účel a přesně podle požadavků klienta. V případě nových kanceláří CBRE jsme dokázali vyjít vstříc s produkty značek Humanscale, Ahrend, Bachmann a akustickými panely a výškově stavitelnými stoly pod naší vlastní značkou.

Výškově stavitelné stoly

Kancelářský stůl s nastavitelnou výškou dnes začíná být standardem v stále větším počtu kanceláří. Každý jsme jiný a každý si díky jednoduchému ovládání dokáže přizpůsobit své pracoviště během chvilky momentální potřebě. Můžete střídat sezení a stání a výrazně tak předejít bolesti zad na konci pracovního dne. 

Maximálně přizpůsobivý

Nezbytnou součástí individuálně přizpůsobitelného pracovního místa je možnost snadno nastavit monitor ve všech směrech. Držák M8 od firmy Humanscale je díky své nosnosti a konstrukčnímu řešení ideální zejména v situacích, kdy používate např. dva monitory, které častěji nastavujete na jinou výšku. To vše ve špičkovém designu s možností volby z několika barevných kombinací, které zapadou do každé kanceláře.

Akustika do detailů

Kromě akustických paravanů, které jsou dnes již standardně dodávany společně se sestavami kancelářských stolů, jsou kanceláře CBRE plné nenápadných akustických řešení, která přispívají k celkové příjemné atmosféře. Drobné frézované drážky pokrývající v plné ploše dvířka skříní nejsou jen zajímavým designovým odlehčením, ale zejména důmyslným akustickým řešením. Stejně tak o něco nenápadnější zadní části skříněk jsou vyplněny akustickou pěnou a překryty barevnou netkanou textilií. To umožňuje jednak sladit např. pomocí stejné barvy textilií interiér do korporátních barev... I obyčejná skříň se může stát moderním funkčním akustickým prvkem.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět