Altersis

Najdete všechna písmena A schovaná v interiéru?

Pokud jste si nevšimli loga u vstupu, nemusíte zoufat a přesto patrně záhy zjistíte, v jakých kancelářích se nacházíte. Celým interiérem se propisuje kromě výrazné geometrie, především písmeno A jako Altersis. Stačí se pozorně rozhlížet a pátrat po této mnohdy důmyslně skryté symbolice. Nápadný polep za recepcí, tvar recepce jako takové, polepy a dokonce i podnoží pracovních stolů kopírují tvar písmene A. 

Altersis je francouzská IT společnost a nedávno jsme dokončili jejich nové kanceláře v Rustonce v Praze. Na podobu kanceláří má určující vliv výrazně technický přístup s čistými liniemi. Dominantní je také tlumená barevnost, především různé odstíny modré, doplněné o šedou, bílou a černou. 

Dodávali jsme volně stojící mobiliář, atypický nábytek na míru, polepy a akustické obklady. Neobvyklým prvkem jsou chromové nohy stolu Arkus A, které stolu propůjčují majestátní a originální vzhled.

Radek Klazar
Sales manager TECHO

Naší hlavní prioritou bylo vnést do celého konceptu interiéru firemní identitu a moderní design. Jsem nesmírně rád, že se celý projekt povedl na jedničku k oboustranné spokojenosti.

Na míru Vašim potřebám

Spolu s klienty stojíme téměř vždy před stejným úkolem - abychom vše zvládli na čas, ve skvělé kvalitě a za co nejméně peněz. Velice často tak zodpovídáme za kompletní dodávku interiérového řešení. Díky tomu šetříme klientům drahocený čas a starosti s koordinací několika dodavatelů. Nebylo tomu jinak ani v tomto případě. Zaštítili jsme výrobu a dodávku veškerých atypických prvků, včetně zaměření a instalace. V případě akustických obkladů v zasedacích místnostech šlo bez nadsázky o milimetry, aby se povedlo vše správně poskládat do geometrických obrazů. 

Akustika je žhavé téma současných otevřených kanceláří

Nejen během porad, ale i pro ničím nerušenou práci je důležitý klid a možnost se soustředit. Nesčetně studií prokazuje, že jsme během dne často rušeni okolními zvuky, což negativně ovlivňuje naše soustředění se na práci. Velmi jednoduché a efektivní řešení jsou například akustické obklady, které vám odhluční třeba zasedačku, ale klidně i kuchyňku. Výběr barev a tvarů je téměř nekonečný, a tak můžete navíc vytvořit i zajímavé obrazce, které vdechnou Vašim kancelářím neotřelý ráz.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět