Embrace obejme každý okamžik, ať už jste kdekoliv

Mezi prací a hrou. Mezi komunikací a rozjímáním. Mezi soustředěním a bloumáním. Mezi chvilkou pro sebe a společnými chvílemi. Kolekce Ahrend Embrace je nová nadčasová a velkorysá pohovka, na které se budete cítit jako doma, ať už jste kdekoliv.

Obejme každý okamžik. At už jste kdekoliv.

Kolekce Ahrend Embrace je vhodná pro širokou škálu použití v různých prostorech. Od malých intimních posezení až po velké výrazné sestavy. Pro volný čas a otevřená setkání. Její komplexní a hravý design zve k setkání, práci, návštěvám, relaxaci, hře i oslavě.

Přirozená rovnováha

Kolekce Ahrend Embrace Collection obejme vás, váš tým, vaši rodinu a vaše hosty. Nosná pevná konstrukce v kombinaci s měkkými vnitřními polštáři vás pohodlně obklopí a vy budete v bezpečí a akusticky izolovaní. Vyberte si bezpečné místo pro rozjímání a inspiraci. Nebo si dejte pohovku ven na čerstvý vzduch a zachyťte nové nápady nebo se podělte o svoje myšlenky. Kolekce s opravdu všestranným a nadčasovým designem, která se přizpůsobí lidským potřebám. Svoboda volby u ní vyhrává.

Všeobjímající odlišnost

Romantická a hravá. Neformální a elegantní. S nekonečnými možnostmi konfigurace a širokým rozsahem variací barev snadno vytvoříte přizpůsobivé, harmonické a přátelské prostředí. Dva barevné tóny jí dávají sofistikovaný vzhled a pocit luxusu. Masivní design z pevných a udržitelných materiálů navazuje na designovou tradici Ahrendu.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět