Verizon II. etapa

Tato americká technologická společnost je naším dlouhodobým klientem a touto realizací navazujeme na předchozí úspěšné projekty rozseté po Evropě. Před nedávnem jsme ve stejné ostravské budově společně se CBRE zařizovali jejich původní kanceláře, které nyní rozšířili. 

Místo pro práci i odpočinek

Na každém kroku cítíte propojení s předcházející fází projektu, přesto je nově realizované patro originálně řešené. Jednoduchá pracovní místa v bílošedé kombinaci jsou doplněna zajímavě řešenými relaxačními zónami a zasedacími místnostmi. 

Skvělým řešením pro dynamický kolektiv jsou elektricky výškově stavitelné stoly Ahrend Balance s dělícími bezrámovými paravany, které spolu s kancelářskou židlí Ahrend 2020 tvoří většinu standardních pracovních míst. Pro komfortní a ničím nerušenou práci mají tato místa také dvojité držáky monitorů M8 a přípojné místo. Z pohledu ergonomie jsou výborně vybavena.

Odpočinkové zóny jsou na rozdíl od pracovních míst velice živé a barevné a vybízejí k posezení. Vyznačují se pestrou skladbou různorodého nábytku. Výrazným prvkem je také dřevěné obložení sloupů připomínající stromy, které propůjčuje kancelářím velmi přívětivý a uvolněný charakter.

100
pracovních míst
7dní
realizace
1
patro
Ing. arch. Simona Honsková
CBRE Design Lead

V druhé fázi projektu bylo naším cílem navázat na prostorově promyšlený koncept, který uživatelům poskytuje příjemné, ale i funkční pracovní prostředí a zároveň vnést do prostoru nový atraktivní prvek. Dominantou nového prostoru je ocelová konstrukce stropu, která byla ponechána vizuálně exponovaná, a je pouze barevně sjednocena do antracitového tónu. Odkazem na ni je i výrazně barevně odlišný koberec v místě pod konstrukcí. V interiéru jsou opět použity kvalitní materiály a prvky, které propojují celkový prostor. Hravost a celková lehkost interiéru je podpořena grafikami odkazujícími na genius loci města.

Šité na míru Vašim potřebám

Uzamykatelné úložné prostory (lockery), které umístíte na volné stěny jsou skvělým řešením pro ukládání osobních věcí Vašich zaměstnanců. Můžete kombinovat velikosti jednotlivých boxů i barevnost dvířek. 

Do kanceláří jsme kromě lockerů vyráběných přesně pro konkrétní místa dodali i kuchyňskou linku, speciální dřevěné lavice a již zmíněné dřevěné obložení sloupů ve tvaru stromu. 


Pod pokličkou. Co jsme použili?

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět