Medicon

Hygiena na prvním místě

Poliklinika Mediconu na Budějovické je největší nestátní ambulantní zařízení v Praze. Původní objekt prochází postupně nákladnou rekonstrukcí, modernizují se stávající oddělení a zároveň se rozšiřuje nabídka zdravotní péče o nové specializace a lékaře. Pod jednou střechou najdete širokou škálu zdravotnických služeb a nejmodernějšími přístroji vybavená oddělení. Jejím hlavním cílem je poskytovat klientům péči na nejvyšší možné odborné úrovni. 

Naším úkolem bylo kompletní řešení interiéru ve dvou patrech nově rekonstruované budovy. Šlo o další příležitost ukázat, že dokážeme úspěšně vyhovět přísným nárokům na vybavení a zařízení zdravotnického provozu. 

Medicon Stoma

Vše kolem zubů pod jednou střechou, tak sama sebe charakterizuje zubní klinika v Mediconu. Špičkové stomatologické pracoviště na Budějovické se může chlubit nejen moderním technologickým vybavením, ale také nekompromisními hygienickými standardy. V interiéru to znamená nejen použití odolných běžně nepoužívaných materiálů, ale i specifické nároky, které s sebou nese jejich zpracování. 

Specialitou, kterou najdete v poliklinice na Budějovické, bylo použití vysoce odolných kompaktních desek HPL s probarveným bílým jádrem, které vynikají vysokou povrchovou odolností a dobře se čistí. Při zpracování tohoto materiálu se používají diamantové kotouče, výsledné výrobky jsou díky tomu ve všech parametrech výrazně kvalitnější. Uplatnění našel tento materiál i v detailech jako je větrací mřížka obestavění topného tělesa.

Medicon Mamma centrum

Mammacentrum Budějovická je prvním pracovištěm mamárního screeningu v České republice a dnes se řadí mezi naše přední screeningová centra, kde ročně vyšetří na osmdesát tisíc žen. Při rekonstrukci byl kladen velký důraz na pohodlí pacientek. Díky našemu portfoliu vlastních produktů jsme dokázali pro požadovaný standard interiéru nabídnout nejlepší poměr kvality a ceny. Umožnili jsme tak klientovi neslevit z původních představ. Kromě dodávky nábytku jsme měli dostatek prostoru přidat celému řešení také leccos navíc. Jedním z praktických detailů, kterým jsme přispěli ke zvýšení užitné hodnoty interiéru, jsou např. omyvatelné opěrky na zdech, které zabraňují odírání zdí v čekárnách. 

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět