Lasvit

Společnost Lasvit je jedním z nejúspěšnějších pokračovatelů slavné tradice českého sklářství. Za krátkou dobu své existence se dokázala vypracovat na předního světového výrobce luxusních světelných konstrukcí, skleněných instalací a kolekcí světel, posbírala také řadu významných ocenění. 

Ačkoli působí převážně na trzích Blízkého východu, Asie, Evropy a Severní Ameriky, najdete hlavní sídlo firmy stále v srdci českého sklářského kraje, v Novém Boru, na jižním úpatí Lužických hor. Místní zde plánují v nejbližší době dvě reprezentativní novostavby. Aby zaměstnanci nemuseli do té doby přebývat v provizoriu, bylo rozhodnuto o rekonstrukci části historického areálu a zařízení kanceláří odpovídajících významu společnosti.

Trochu jiné kanceláře

Když zařizujete nové interiéry v jakékoli starší budově, musíte se vždy vyrovnat s odlišnými měřítky a původním účelem, kterému budova sloužila. Není to klasický office space. 

Výhodou je, můžete-li se od začátku podílet na stavební adaptaci. Využili jsme našich zkušeností s komplexními službami a projektu jsme se účastnili již od fáze architektonické studie. Společně s klientem a architekty jsme pak vybírali materiály textilních potahů, řešili jsme barevnost podlah, vybírali vhodný typ řešení pro tiché zóny. 

Do nově upravených prostor jsme dodávali vešekerý nábytek - kompletní pracovní místa, skříně, akustické boxy a kuchyňky. Na kvalitu stavebních prací jsme dohlíželi osobně. Při rekonstrukci není nikdy nouze o nečekaná překvapení, a chtěli jsme si být jistí, že se lidé z Lasvitu nastěhují do svých kanceláří včas a budou moct začít bez problémů pracovat hned první den. 

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět