Grohe

Společnost GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení. Její výrobky jsou vyhlášené svým precizním zpracováním a německá značka si na kvalitě své produkce dlouhodobě zakládá. Není divu, že řemeslnou a funkční dokonalost očekávají i od vybavení svých kancelářích.

Všechny naše bestsellery na jednom místě

Kanceláře české pobočky navrhlo přední české architektonické studio jakub cigler architekti. Interiér naladili architekti do tlumených tónů bílé a šedé a doplnili výrazným dřevěným akcentem.

Vážíme si toho, že nejpřísnějším nárokům na kvalitu vybavení vyhověly produkty z naší vlastní produkce. Pracovní místa jsou vybavena našimi ergonomickými výškově stavitelnými stoly a doplněna kancelářskými židlemi Sidiz. Jednotlivé kusy nábytku jsme barevně sladili, takže např. látka použitá na paravanech je propsána také na sedácích kontejnerů a jemně tak v detailech dotahuje barevné ladění celého interiéru. 

Miroslava Bielitzerová
Projektová koordinátorka

Spokojený klient je pro nás nejlepším výsledkem

Jsme moc rádi, že jsme se společností GROHE našli synergii a spolu s architekty jsme pomohli dát jejich kancelářím novou tvář. Byl to jeden z dalších projektů, kde jsme díky nadšení z práce nechali vzniknout interiér, kam se zaměstnanci budou rádi vracet.

Nejen na šanony, ráda Vám ukryje i ostatní nezbytnosti

I přes dnešní trend evidovat dokumenty v digitální podobě zůstává v mnoha kancelářích potřeba úložného prostoru stále aktuální. Žaluziová skříň vám pomůže ukrýt veškeré dokumenty a udržet vaše pracovní místo stále uklizené.

Kolik hodin denně sedíte?

Židle Sidiz je s námi dlouho a přesto je stále nejprodávanější a nejpohodlnější židlí své třídy v naší nabídce. Její koupí rozhodně neuděláte chybu. Poskytne vám totiž takové pohodlí, že při práci úplně zapomenete na okolní svět.

Akustika na prvním místě

Ačkoli se to na první pohled možná nezdá, hluk v otevřených kancelářích negativně ovlivňuje vaši práci. Paravany mezi jednotlivými pracovními místy vytvoří nejen příjemnější atmosféru pro práci, ale mají dobrý vliv i na akustiku celého prostoru. Třešničkou na dortu je pak sladění paravanu například se sedákem na kontejner.


Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět